Sunday, September 23, 2007

Have a closer look at this bag.5 comments:

S. said...

for me it's rather simple. there's a lot of couples like that.

Anonymous said...

Are you kidding? it's a miss match ...suspenders? tie? his shoes? OMG!!!!!! and lady is wearing jeans and T shirt? hhhmmmmm ....how crative is that????? Phhhlease!

Anonymous said...

HELP! suspenders with a tie, with unbuttoned top button with sneakers, with jeans? What the heck? Hello!!!!! any body there!!!! this is not fashion! It is sloppy! not creative...This is a misunderstanding! Guys DO MOT TRY THIS AT HOME! and for the girl nothing new, jeans look ok. YAY! simple! Purse looks like oceanic algae.

Anonymous said...

Dziewczyna wygląda zupełnie przeciętnie, czym innym jest wysmakowana klasyka, która jest zawsze modna (a tym, m.in. jest łączenie dżinsów z eleganckimi dodatkami), a czym innym jest ślepe podążanie za modą, zresztą już nieco przebrzmiałą, co prezentuje ta pani. Zero pomysłu, zero kreatywności, zobaczyła taki zestaw w jakiejś babskiej gazecie rok temu i teraz "męczy" jak większość nadwiślańskich babek... Uff, no nie można, dziewczyny, podejrzeć czegoś innego...??? Nie tylko rurki są na tym świecie... A pan...??? To już całkowita katastrofa... Począwszy od szelek (poszerzają optycznie i tak już szerokiego chłopaka), koszula w prążki jest OK, ale gdyby prążki były trochę szersze wyszczuplałyby go optycznie, a tak to mija się z celem... Do tego krawat w trupie czachy, który chyba miał być zabawnym dodatkiem, ale to raczej dodaje tragizmu całemu zestawowi... Fatalne dżinsy (optycznego dodawania kilogramów ciąg dalszy) i absolutnie OBRZYDLIWE buty... Oni mają być "stylish"...??? Proszę, nie...

fakcja said...

to wspaniale czytac po czasie,ze wzbudzilo sie takie emocje. bosko:)